Přespolní běh

Po dvouleté covidové pauze se tento školní rok opět rozeběhly školní soutěže a závody. Jedna z prvních soutěží bývá přespolní běh. Okresní kolo se běželo v Nové Pace a naše škola postoupila ve třech kategoriích ze čtyř do krajského kola(mladší dívky a středoškolští chlapci i děvčata).
Krajské kolo organizovala naše škola a běželo se za příjemného podzimního počasí na Čeřovce a přilehlých cestách. Organizačně závod kvalitně zajistili studenti tercie.

A jak závod dopadl?

Mladší dívky ve složení Brožková Elen, Havrdová Sheila, Mašátová Anna, Vyziblová Viktorie a Kulhavá Nela vyhrály a vybojovaly pro Lepařovo gymnázium účast na republikovém finále 25.10.2022 ve Žďáru nad Sázavou. Trojice Vyziblová, Havrdová a Brožková kompletně obsadila stupně vítězů!
Středoškolské dívky bojovaly statečně, ale děvčata z Gymnázia v Trutnově byla nad jejich síly, a tak je z toho stříbro.
Lepařovo gymnázium reprezentovaly: sestry Kesselgruberovy, Kovaříková Daniela, Pospíšilová Vlasta, Suchardová Verča, Špačková Pepča.

Chlapci středoškoláci na své trati dominovali a s velkým přehledem vyhráli a rovněž si zajistili účast na republikovém finále. Náš tým běžel ve složení: Berný Tadeáš, Socha Štěpán, Šimáček Jakub, Ticháček Jakub, Vaníček Jan a Viták Michal . Individuálně se prosadili: Honza Vaníček(2.), Kuba Ticháček (3.), Štěpán Socha (4.) a Michal Viták(6.).

Postupujícím gratulujeme a držíme palce na republice! Ostatním děkujeme za vzornou reprezentaci školy.