Okresní kolo Corny atletického poháru SŠ

Tradičně první soutěží středoškoláků v novém školním roce je atletika. Okresní kolo pořádala naše škola 14. 9. 2017 na atletickém stadiónu v Jičíně. Družstvo dívek s přehledem zvítězilo před Gymnáziem Nová Paka.
Soutěž chlapců byla dramatičtější. O vítězi rozhodla až poslední disciplína – štafeta. Díky našim běžcům jsme vybojovali celkové vítězství před SPŠ Jičín o 52 bodů. Třetí skončilo Gymnázium Hořice (se ztrátou 1500 bodů na vítěze), čtvrté místo si odváží Gymnázium Nová Paka.
Slavíme dvojitý postup do krajského kola. Tady bude konkurence větší. Jakákoliv medaile by byla úspěchem. Navíc náš tým bude oslaben vlivem školního zájezdu o několik špičkových atletů.